Wydarzenia poprzedzające Wrocławski Marsz Rodzin organizowane przez Koinonie Jan Chrzciciel:

13.05.2016r Stefa Radości przy ul Cybulskiego 35 (oficyna) we Wrocławiu zaprasza Rodziców na spotkanie "Dziecko w wirtualnym świecie".

Zajmiemy się zagadnieniem wirtualnej przestrzeni w życiu naszych dzieci, czyli będziemy rozmawiać o tym, że tablet nie powinien pełnić roli smoczka, a ciągłe bycie na fejsie nie do końca jest najlepszym miejscem dla naszych nastolatków. Oczywiście postaramy się, żeby było praktycznie. Będziemy szukać odpowiedzi i rozwiązań, jak to wszystko zorganizować, żeby nasze dzieci wychowywać równocześnie w nowoczesności, wolności, mądrości, kreatywności, relacyjności ... Tak, żeby naprawdę były szczęśliwe.

20.05.2016r Stefa Radości przy ul Cybulskiego 35 (oficyna) we Wrocławiu zaprasza Rodziców Rodziców z dziećmi na warsztaty "Strefa z Zielona Chwilą".

Strefa z Zielona Chwila serdecznie zaprasza na warsztaty florystyczne.


Spotkania w Strefie Radości są bezpłatne, do udziału zapraszamy wszystkich chętnych.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e–mail: iwonab@koinoniagb.pl.


19.05.2016r Klub Polonia Christiana we Wrocławiu zaprasza na spotkanie pt. "Amoris Laetitia i co dalej? Wokół kryzysu małżeństwa i rodziny."

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Klubu Polonia Christiana we Wrocławiu pt. "Amoris Laetitia i co dalej? Wokół kryzysu małżeństwa i rodziny." W spotkaniu wezmą udział prof. Grzegorz Kucharczyk i red. Krystian Kratiuk, autor książki pt. "Synod papieża Franciszka". Termin - 19 maja 2016 r. (czwartek) o godz. 18.00. Miejsce - Hotel Jana Pawła II, ul. św. Idziego 2, Wrocław. Wstęp wolny.


Zapraszamy do zgłaszania swoich projektów.

Wydarzeniami są wszystkie spotkania organizatorów marszu i ich partnerów, różne konkursy, prelekcje, dyskusje, konferencje, modlitwy, które dotykają szeroko rozumianej tematyki rodzinnej. W imię troski o ochronę i rozwój wartości rodzinnych z poszanowaniem dla życia ludzkiego od poczęcia. Maszerujemy raz w roku ale o rodziny troszczymy się każdego dnia. Dołącz do partnerów marszu!


Marsz dla Rodzin © 2010   Designed by AAP
sponsorzy Ojcowie Paulini | Koinonia Jan Chrzciciel Wrocław